DIVERSE DOWNHILL CONTEST – PUCHAR POLSKI Góra Żar


Dla każdego pasjonata zjazdów rowerowych, poszukiwacza adrenaliny jak i miłośnika górskich widoków obecność na Downhill’u na Górze Żar jest bezwzględnie obowiązkowa. To właśnie tam, w dniach 23 i 24 kwietnia, wybrała się ekipa TCW, by pomóc w obsłudze Pucharu Polski Divers Downhill Contest.

Diverse Downhill Convest

Transgraniczni pełnili jedne z najbardziej odpowiedzialnych ról. Utrzymanie ładu na trasie, studzenie zapału zbyt entuzjastycznie nastawionych kibiców zakłócających porządek i oczywiście, wzywanie pomocy do poszkodowanych rowerzystów – te zadania nie należą do najprostszych, jednak podołał im każdy z obecnej ekipy!
Jedną z „atrakcji” weekendu była również pogoda, której każdego rodzaju doświadczyli wolontariusze wraz z zawodnikami i wiernymi kibicami – słońca i przyjemnej temperatury w sobotę oraz deszczu, śniegu i przejmującego chłodu w niedziele. Pomimo wszechobecnego kurzu, błota i dźwięku gwizdków rozbrzmiewających w uszach wolontariuszy przez kilka następnych dni – dwudniowy event zakończył się sukcesem!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *