Spotkanie Walne TCW!


Co roku, wraz z nadejściem lata, w Stowarzyszeniu rosną emocje związane z przygotowaniami do najważniejszego ze spotkań. I w końcu, 10 czerwca, w jednej z sal konferencyjnych na Wzgórzu Zamkowym wolontariusze spotkali się, by podsumować minione 12 miesięcy i podjąć kluczowe decyzje mające wpływ na najbliższą przyszłość Transgranicznego Centrum Wolontariatu.

Wolontariusze podczas Walnego Spotkania

Wolontariusze podczas Walnego Spotkania

Zebranie rozpoczęła prezentacja Jakuba Kręcisza, dotychczasowego prezesa Stowarzyszenia, w której pokrótce przybliżył ubiegłoroczne działania i sukcesy TCW przywołując wspomnienia i wywołując uśmiech na twarzach wolontariuszy. Następnie odbyło się oficjalne wypełnienie formularzy członkowskich, po którym przedstawione zostały finanse Stowarzyszenia. Oczywiście najważniejszym momentem spotkania był wybór nowych członków zarządu i komisji rewizyjnej.  W wyniku głosowania nowym prezesem została Magdalena Buława, a wiceprezesem Wojciech Szczurek. Funkcję skarbnika, podobnie jak w roku poprzednim, będzie pełnił Marcin Bałys. Pozostałymi członkami zarządu zostali Michał Paluch i Sebastian Sudoł. W skład komisji rewizyjnej, której zadaniem jest czuwanie nad działaniami zarządu, wchodzą Jacek Cienciała, Krzysztof Kula i Jakub Kręcisz. Każdy z „nowowybranych” jest doświadczonym wolontariuszem i wspólnie tworzą bardzo mocną ekipę pełną nowych pomysłów i entuzjazmu.

Spotkanie przebiegło w rodzinnej, typowej dla TCW luźnej atmosferze. Uczestnicy walnego opuścili Wzgórze Zamkowe pełni chęci zmian, planów na kolejny rok i pozytywnej energii.

Pamiętne przemówienie Kuby Kręcisza

Pamiętne przemówienie Kuby Kręcisza

Marta Kocman

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *