Oferta dla organizatorów


Jesteś organizatorem?

Potrzebujesz ekipy do zadań specjalnych?

Trafiłeś we właściwe miejsce! Nasze stowarzyszenie specjalizuje się w obsłudze wszelkiego rodzaju imprez i wydarzeń. Nasze doświadczenia bazują na modelu Community Center Learning – metody wypracowanej i opisanej w „autorskim podręczniku Metodycznym TCW” Bardzo ważne jest dla nas działanie w grupie, uczenie się nawzajem oraz nauczanie innych. Wtedy to działania lokalne jak i pomoc przy organizowaniu zawodów staje się doskonałym doświadczeniem do pogłębiania swoich kompetencji, jak również jest okazją do sprawdzenia teorii w praktyce.

Wolontariusz Marcin Bałys w trakcie przygotowań handbooków

Wolontariusz Marcin Bałys w trakcie przygotowań handbooków

Dysponujemy w zależności od potrzeb zwartą i doświadczoną ekipą młodych ludzi, którym nie straszne są deszcze i burze, gorący piasek morza bałtyckiego czy nieobliczalne góry Beskidu Śląskiego. Działamy w całej Polsce, a nawet i za jej granicami.
Doświadczenie nie jest naszym jedynym atutem, posiadamy również charakterystyczne rzucające się w oczy koszulki z pomarańczową szarfą, które doskonale sprawdzają się w trudnych warunkach oraz pozwalają bez trudu oddzielić ekipę wolontariuszy od uczestników imprezy.

Jesteśmy również jedyną specjalizującą się grupą w Polsce w obsłudze imprez downhillowych, posiadamy swoje własne flagi. Ponad to na życzenie organizatorów projektujemy oraz laminujemy plakietki dla całej ekipy.

 

Nasi liderzy mają wszystko pod kontrolą, zaczynamy od szczegółowych odpraw oraz szkolimy naszych wolontariuszy już w naszym biurze. Do naszych standardów przeszła tzw. Próba krzyku która jest sprawdzeniem zachowania wolontariusza w warunkach zwiększonego napięcia jak np. sytuacje konfliktowe z kibicami czy wypadki zawodników na trasie oraz Machanie Flagą, z pozoru prosta czynność, ale jednak wymaga przeszkolenia.

Jeden z naszych liderów,Kuba "Ryżu" Siekierka, w trakcie odprawy.

Jeden z naszych liderów,Kuba „Ryżu” Siekierka, w trakcie odprawy na Etixx Silesman Triathlon i Local Series of Downhill.

W trakcie wydarzeń nasi ludzie znakomicie sprawdzają się zarówno w działaniach w terenowych takich jak przenoszenie sprzętów, barierek ustawianie namiotów, rozklejanie taśm.

Świetnie sprawdzamy się również jako pomoc w biurze zawodów, punktach informacyjnych.

Koniec eventu… Koniec tematu? Nie! Przykładamy dużą wagę do podnoszenia naszych kompetencji, po każdym evencie poddajemy go narzędziu zwanemu Koło Jakości . Jest to doskonała metoda do wykrywania błędów nie tylko naszej ekipy, ale również samych zawodów. Dzięki temu możemy służyć organizatorom jako cenne źródło informacji z innego punktu widzenia.

Celem Stowarzyszenia jest dobrowolna działalność edukacyjna i kulturalna na rzecz szeroko pojętego rozwoju młodych ludzi, kształtowania postaw obywatelskich oraz wsparcia transgraniczności. By umożliwić wdrożenie wyżej wymienionych celów w życie, Stowarzyszenie potrzebuje do swojego działania funduszy, które w całości idą na pokrycie kosztów związanych z wynajmowaniem i prowadzeniem biura, w którym to spotykamy się co tydzień w piątek. Środki finansowe pozyskujemy dzięki pracy i zaangażowaniu naszych wolontariuszy w obsługę wydarzeń sportowych i kulturalnych. Dzięki temu nasze stowarzyszenie może funkcjonować oraz wciąż zdobywać nowe doświadczenia.